Alüminyum Hızlı Sarmal Kapı

Endüstriyel kapı sistemleri içerisinde en fazla rağbet gören tiplerden biri olan alüminyum sarmal kepenk, geçmişten günümüze hatırladığımız ve sürekli kendini yenileyen kepenk türlerinden birisidir. Belki de dükkanların önünde bağımsız kapısının dış tarafında ayrıca bir kapatma ve güvenlik sistemi olarak kullanılan ve eskiden asma kilit ile kilitlenen en eski türden, gelişen teknolojinin ürettiği en yeni türlere kadar geniş bir ürün yelpazesini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Alüminyum sarmal kepenk denince akla gelen ilk firmalardan biri olduğumuz için, işi asla şansa bırakmadan toplam kalite felsefesi ile hareket ederek ürünlerimizin maksimum fayda ve güvenlik sağlaması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Aynı anlayışla hareket eden tüm teknik personelimiz sizlerin refahı için çalışmayı sürdürmektedir.

 • Alimünyum Sarmal Kepenk İstanbul
  Alimünyum Sarmal Kepenk Modelleri
  Alimünyum Sarmal Kepenk Olculeri
  Alimünyum Sarmal Kepenk
  Aluminyum Sarmal Kepenk Uretimi
  Aluminyum Sarmal Kepenk Uretimi Istanbul
  Aluminyum Sarmal Kepenk Istanbul Imalati
  Aluminyum Sarmal Kepenk Cesitleri
  Alimünyum Sarmal Kepenk Kapı

Hem depolama tesislerinde hem de yükleme noktalarında çeşitli modeller ile kullanılabilen alüminyum sarmal kepenkler, firmamızın yepyeni modelleriyle siz değerli müşterileriniz bekliyor.

Alüminyum Sarmal Kapı

Alüminyum sarmal kepenk veya diğer ismiyle alüminyum sarmal kapı, farklı malzemeler kullanılarak farklı renklerde de üretilebilmektedir. Kapının yukarı doğru sarılması, alanda yapılacak giriş-çıkışlarda, malzeme indirme-bindirmede veya diğer tüm işlerde geniş bir alanda çalışmanıza fırsat tanımaktadır. Kolay bir şekilde açılan ve kapanan sistemi sayesinde herhangi bir ek çaba göstermeksizin işyerlerinizi güvenlik altına alabilirsiniz.

Kullanılan malzemenin niteliği sayesinde, çevrede başlayan olası yangınlarda 4 saat dayanabilme yeteneği ile hem sizlere hem de profesyonel yangın ekiplerine yeterince zaman kazandırmaktadır. Tabi kapının dayanıklı olması sizlerin yangın riski için önlem almamanız anlamına gelmemektedir.

aluminyum sarmal kepenk sema2

Alüminyum Sarmal Kapılar

Günlük kullanım için tasarlanan ve yıpranma payı da hesaplanan alüminyum sarmal kapılar, az yer kaplaması nedeniyle de firmalar tarafından tercih edilmektedir. TSE standartlarına uygun olarak üretilir ve sizlere teslimi sağlanmadan önce kalite kontrolleri yapılır. Deneysel üretim ortamlarında dayanıklılık da test edilen alüminyum sarmal kapılar, dışarıdan gelen sert hava koşulları hesaplanarak imal edilmektedir.

Çok güvenli olan alüminyum sarmal kapılar, motorlu yapısı ile uzaktan kumandalı olarak kullanılabilmektedir. Sarmal kapının tüm elemanlarının birbiriyle uyumlu olması için alanında profesyonel gruplarla çalışmak hem ekonomik hem de ergonomik olarak çok önemlidir.

Aktif kaydırma sistemi ile kolayca açılıp kapanan ve otomatik durma özelliği ile herhangi bir kazaya sebebiyet vermeyen alüminyum sarmal kapılar, asgari şekilde ısı kaybına neden olmaktadır. Böylece ısı tasarrufu ile de kar ettirmektedir.

aluminyum sarmal kepenk sema

Alüminyum Sarmal Kapı Fiyatları

Sarmal kapılar birçok avantajı sayesinde kullanım alanını genişletirken, ilk defa kullanacak müşterilerimiz alüminyum sarmal kapı fiyatları konusunda araştırma yapma ihtiyacı hissederler. Bu yüzden web sitemizi dizayn ederken bizimle iletişim kurabileceğiniz bilgilerimizi de bir menü başlığı altında sunduk.

Alüminyum sarmal kapı fiyatları konusunda, bizimle çalışan tüm müşterilerimizin memnuniyetini referans alabilirsiniz. Yaptığımız alüminyum sarmal kapılar yapacağımız tüm sarmal kapı türlerimizin garantisidir.

Teknik Bilgiler

Alüminyum Sarmal Kepenk, uygulandığı alanı kötü hava koşullarından, hırsızlık vb. kötü amaçlı eylemlerden korumak için sağlam alüminyum panellerden üretilmiş bir kepenk türüdür. Alüminyum Sarmal Kepenkler; garaj, depo, mağaza, market, banka ve küçük işletme gibi mekanlarda kullanılır. Görselliğin ön planda olduğu konumlarda daha sık tercih edilen Otomatik Alüminyum Kepenk Sistemi, kullanıldığı noktalarda güvenliği sağlayan en pratik ve ekonomik çözümler arasında yer almaktadır.

Alfa Door Alüminyum Sarmal Kepenkler;  ısı ve ses yalıtımı özelliğine sahip poliüretan dolgulu alüminyum sandviç panel ve düz alüminyum panel seçeneklerini sizlere sunar. Poliüretan dolgulu alüminyum paneller yoğun giriş-çıkış yapılan kapalı otopark ve depo gibi alanlarda ısı kaybınızı minimuma indirerek size büyük bir enerji tasarrufu sağlar.

Alfa Door Alüminyum Sarmal Kepenk Sisteminde kullanılan alüminyum paneller sağlam, kaliteli, güvenli ve olumsuz hava koşullarına karşı dirençlidir. Alüminyum Kepenk mekanizmasında kullanılan parçaların tamamı; Avrupa’dan İthal, üstün Alman Mühendislik ürünüdür. Modüler yapısı sayesinde, bakım-onarım işlemleri hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılabilmektedir. Beklenmedik bir elektrik kesintisi ve arıza durumunda manuel açma-kapama sistemini kullanarak kepenginizi güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Alfa Door Alüminyum Kepenk; dikey konumlandırılmış raylar üzerinde dikey olarak çalışır ve açık konumdayken kepengi oluşturan alüminyum paneller, görsel cephenizin üst kısmına gizlenmiş davlumbazın içine sarıldığı için; fazla yer kaplamaz ve işletmenizin görünümde herhangi olumsuz bir etki yaratmaz.

Alüminyum Kepenkler, güvenliğin yanı sıra işletmenize görsel olarak da katkı sağlama işlevine sahiptir. Alüminyum paneller RAL Kataloğundaki bütün renklere boyanabilir, kepenk paneli üzerine reklam giydirmesi uygulanabilir veya delikli alüminyum profiller kullanılarak kepenk kapalı durumdayken bile işletmenizin vitrininin görünür halde kalması sağlanabilir.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. & Alfadoor Industrial Door Systems
Web Tasarım: Akademi Grafik 

 • Çamçeşme Mh.Coşkun Sk. No:12/1 Lider Plaza Kat :2 (Divan Asia Otel Arkası) Üstkaynarca Pendik/İstanbul
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.