Bahçe Kapısı

İnsanların oturduğu evler müstakilden büyük apartman, site veya rezidanslara dönüşse de bahçesi olduğu sürece bina girişinden bağımsız olarak bahçe kapısı da bulunmaktadır. Sadece meskenler için değil büyük alanı bulunan işyerlerinin ve resmi kurumların da birer hatta bazı durumlarda muhtelif yerlerde birden fazla bahçe kapısı olmakta.

Firmamızın uzun yıllardır satışını gerçekleştirdiği bahçe kapısı modellerinden modaya ve bina yapılarına uygun olarak kimiz zaman sürgülü bahçe kapıları kimi zaman ise çift kanatlı yana açılabilen bahçe kapıları popüler oluyor. Günün şartlarına bağlı olarak müşterilerimizin verdiği siparişler de değişebiliyor. Model ne olursa olsun biz işimize dört kolla sarılıyor ve en kaliteli ürünleri imal etmeye devam ediyoruz.

 • Sürgülü Bahçe Kapısı
  Sürgülü Bahçe Kapısı
  Bahçe Kapısı Örnek
  Bahçe Kapısı Örnekleri
  Konut Bahce Kapısı Fiyat
  Konut Bahce Kapısı Fiyatlari
  Konut Bahce Kapısı Model
  Konut Bahçe Kapısı Modelleri
  Bahçe Kapısı Ekonomik
 •  

  pdf

Sürgülü Bahçe Kapısı

Bahçe kapısı modelleri içinde manuel ve otomatik seçenekleriyle en fazla tercih edilen modellerdin biri olan sürgülü bahçe kapısı, altında sabit rayları bulunan ve belirli bir yöne kaydırılarak açılan bahçe kapısı modelidir. Otomatik sistemlerde olası elektrik kesintilerinde elle açılabilmesi en büyük avantajıdır.

Sürgülü bahçe kapısı, alttaki ray ile üstteki kaydırma kızağı arasında belirli bir güçteki motor yardımı ile açılabilen, uzaktan kumandası alıcısı ve anteni bulunan kapı olarak, gerektiğinde bireysel olarak giriş yapmak isteyenlerin veya belli bir personelin yardımı ile açılabilir.

Kurumsal yerlerdeki sürgülü bahçe kapısını açma görevi genelde kapıdaki güvenlik görevlisine ait olmaktadır. Askeri bölgelerde ise girecek aracın güvenlik kontrolünden sonra sürgülü bahçe kapısı açılır ve böylece araç içeri girebilir.

Bahçe Kapısı Örnekleri

Firmamıza ait şu an ziyaret etmekte olduğunuz web sitesinde bahçe kapısı örneklerini inceleyebilirsiniz. Bahçe kapısı modelleri içerisinden herhangi birini seçemediğiniz veya birden fazla seçenek arasında kaldığınız zaman ekip olarak yardımcı olmaya hazırız. Gerektiğinde bölgenizin etüt çalışmasını yapıp hangi kapının tam size uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Bahçe kapısı örnekleri tüm müşterilerimizin incelediği ve beğendiği modelleri içermektedir. Bugüne dek iş yaptığımız müşterilerimizin hepsi memnun kalmanın geri dönütü olarak yeni iş ortaklarımıza bizleri önermeyi tercih etmişlerdir. Bunun için teşekkür etmeyi borç biliriz.

Konut Bahçe Kapısı Fiyatları

Bahçe kapısı modellerimizden en beğendiklerinizin malzeme ve fiyat durumu için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Eğer eviniz için bahçe kapısı yaptırmak istiyorsanız konut bahçe kapısı fiyatları için iletişim adreslerimizden veya işyeri adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü ve çözüme yönelik çalışan personelimiz ile sipariş, üretim, ürün teslim alma ve montaj sürecinde hep yanınızda oluyoruz. Soracağınız tüm detayları bıkmadan usanmadan cevaplıyor ve aklınızda hiç soru işareti bırakmıyoruz. İlk kez bahçe kapısı yaptırmak isteyen ancak sektörde deneyimi olmayan tüm müşterilerimizi aydınlatıyor ve problemlerini çözüyoruz.

Sizler de bu mutlu ve başarılı ailenin bir müşterisi olmak istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

Yana Kayar Bahçe Kapısı

Yanakayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur.
Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır.Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar.

İdeal sistem seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınmalıdır.

Bu sistemler, kapama sürecinde maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır, engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için, hareketi durdurur ve tersine çevirir.

Konutlarda kullanılmak üzere pek çok sistem mevcuttur: Yana kayar bahçe kapısı motorları ağırlığı 300 kg’a kadar olan hafif kapılar ve ağırlığı 600 ila 1000 kg arasında değişen ağır kapılara, ihtiyaca özel her türlü çözümü sorunsuz sunabilmektedir.

Yana kayar bahçe kapısı motorları ile özellikle alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve sanayide ihtiyaç duyulan geniş girişler için ağır kapılar kurmak mümkündür. Sistemler 3500 kg’a kadar olan ağırlıklardaki kapı kanatlarını işletebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarımlar, her türlü atmosfer koşuluna dayanıklılık gösterebilmekte, maksimum işletme güvenliği ve uzun vadeli performans sağlamaktadır.

yana kayar bahce kapisi

 • Kayar Kapı Motoru

 • Uzaktan Kumanda

 • Kremiyer Hareket Dişlisi

 • Emniyet Fotoselli

 • Flaşör Lamba

yana kayar bahce kapilari fiyat

yana kayar bahce kapi model

Aksesurlar

yana kayar bahce kapi

Marka Çözüm Ortaklarımız

marka cozum ortaklarimiz1 marka cozum ortaklarimiz2 marka cozum ortaklarimiz3

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. & Alfadoor Industrial Door Systems
Web Tasarım: Akademi Grafik 

 • Çamçeşme Mh.Coşkun Sk. No:12/1 Lider Plaza Kat :2 (Divan Asia Otel Arkası) Üstkaynarca Pendik/İstanbul
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.