Yükleme Körükleri

Büyük alışveriş merkezlerinde, nakliye araçlarının getirdiği malların mağazaya veya depoya indirilmesi esnasında araç ile yükleme noktası arasındaki bağlantıyı sağlayan yükleme körükleri oldukça kullanışlı ve işe yarar niteliktedir.

Kapalı olması münasebetiyle yağışlı havalarda da büyük üstünlük sağlayan yükleme körükleri, nakledilen malların kolayca indirilmesini sağlayarak görevli personelin hızlı bir şekilde yükleri indirmesine yardımcı olur. Montaj sonrası nakliye araçlarının yanaşıp depo mahiyetindeki alana indirilmesi, hem ısı hem de enerji tasarrufu anlamında büyük avantaj sağlar.

 • Yükleme Körüğü Fiyat
  Yükleme Körüğü
  Yükleme Körük
  Yükleme Körükleri Fiyat
  Yükleme Rampa Körükleri
  Rampa Koruk Sistemleri Fiyat
  Rampa Koruk Sistemleri Fiyatları
  Rampa Koruk Sistemleri
  Yükleme Körükleri Ekonomik
 •  

  pdf

Yükleme Körüğü Fiyat

Standart derinliği 70 cm olan ve araç genişliği 200 cm olan yükleme körüğü fiyatları konusunda firmamızın sağladığı avantajları görmeden karar vermeyin. Hem ödeme kolaylıkları hem de kaliteli ürün çeşitliliğimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamız sayesinde, ticaret yaptığımız müşterilerimizin hepsi memnun kalmaktadır.

Web sitemizden ürünlerimizi inceleyerek diğer ihtiyaçlarınızı da temin etmek için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimizle yapacağınız tüm görüşmelerden ve yükleme körüğü fiyat tarifemizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Yükleme Rampa Körükleri

3400 x 3500 ölçüsünden 4200 x 4500 ölçüsüne kadar uzanan geniş ebat yelpazesi ile yükleme rampa körükleri siparişinizden itibaren hızlı bir şekilde hazırlanmakta ve teslimi sağlanmaktadır. Elektro galvanizli metal aksamı ve alüminyum profili ile dışarıdan gelecek her türlü çarpa tehdidine karşın dayanıklı olan yükleme rampa körükleri firmamızın garantisi altındadır.

Yağışlı havalarda su birikmesini önlemek amacı ile brandalı şekilde imal edilen ve montajı yapılan yükleme rampa körükleri son derece kullanışlıdır. Günümüzde büyük firmaların yaygın olarak kullandıkları yükleme rampa körükleri, hızlı bir şekilde kullanım alanını genişletmektedir.

Hem yükleme hem de boşaltma amacı ile kullanılabilen yükleme rampa körükleri, şişme modelde veya mekanik modelde üretilebilmektedir. Müşterimizin talebine göre hazırladığımız yükleme körüklerinden olan şişme körükler özellikle gıda sektörü gibi enerjinin ve ısının son derece önemli olduğu sektörlerde tercih edilmektedir.

Rampa Körük Sistemleri

Esnek yapısı, yüksek performansı ve dayanıklılığı ile rampa körük sistemleri boşaltma ve yükleme alanlarının en çok tercih ettiği mekanik sistemlerdir. Şişme körüklerin donmuş gıdaların yüklemesinde kullanılması, gıdaların hijyen ve sağlık açısından en güvenli şekilde nakledilmesine olanak sağlamaktadır.

Rampa körük sistemleri normal yükseklikten daha yukarı bir araca veya boşaltma noktasına yük indirilip bindirilmesine yardımcı olarak, zaman kaybını ve ek araç kullanımını önlemektedir. Rampa körük sistemleri için web sitemizdeki iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Alfa Door Yükleme Körükleri uygulandığı çalışma sahasında enerji tasarrufu sağlar ve çalışma koşullarının iyileşmesinde büyük rol oynar. Yükleme Körükleri, yükleme sahasını olumsuz hava koşullarını izole ederek çalışanlarınızı ve mallarınızı koruma altına alır, iş kaybını önler. 

Yükleme körükleri, yükleme rampaları ile birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Alfa Door Mekanik Yükleme Körüğü, Brandalı Yükleme Körüğü ve Şişirilebilir Yükleme Körüğü olarak üç farklı çözümü sizlere sunmaktadır.

Alfa Door Yükleme Körükleri, Avrupa’dan ithal malzemeler ve üstün Alman teknolojisiyle üretilmiştir. Ürünlerimiz, kolay monte edilebilir galvanizli çelik konstrüksiyon ve yırtılmaya karşı dayanıklı, sağlam, kaliteli ve esnek branda kullanılarak üretilmektedir. Kolay montaj yapısı sayesinde bakım-onarım işlemleri hızlı ve ekonomiktir. 

Mekanik Yükleme Körüğü

Depolama alanlarına yükleme ve boşaltma yapan araçların farklı kasa açıklıklarının etkin bir şekilde kapatılmasına yardımcı olur. Ürünleriniz bu şekilde hava akımından, yağmur ve rüzgardan ve benzeri dış etkenlerden korunur. Yağmur suyu, yükleme körüğüne entegre bir yağmur oluğuyla yandan dışarıya akıtılmaktadır. Mekanik Yükleme Körükleri, olumlu bir yan etki olarak enerji tasarrufu da sağlar. Montaj kolaylığıyla en efektif çözümü size sunmaktadır. Toplamda 3 parçadan oluşur. Fabrika, depo, antrepo, lojistik depolama alanlarında enerji tasarrufu ve ürün maliyeti açısından en optimal üründür.

Brandalı Yükleme Körüğü

Fabrika, depo, antrepo, lojistik depolama gibi alanlarda binanın dış duvarının içine monte edilmektedir. Böylece kesintisiz bir bina cephesi oluşmakta ve sistemin optik görüntüsü belirgin bir şekilde iyileştirilmektedir. Sistem, iki yana ve nişin üst kenarına monte edilen alüminyum profillerden oluşmaktadır. Aynı zamanda betona, çeliğe veya herhangi bir metale monte edilebilir. 3 mm kalınlığındaki mukavemetli brandalar PVC kaplamalı çift dokudan oluşmaktadır. Kapı izolasyonunun dış kısmına, yanaşmayı kolaylaştıran görsel fosforlu şeritler yerleştirilmiştir. Brandalı Yükleme Körükleri, olumlu bir yan etki olarak enerji tasarrufu da sağlar. Montaj kolaylığıyla en efektif çözümü size sunmaktadır. Toplamda 3 parçadan oluşur. Fabrika, depo, antrepo, lojistik depolama alanlarında enerji tasarrufu ve ürün maliyeti açısından en optimal üründür.

Şişirilebilir Yükleme Körüğü

Şişirilebilir Yükleme Körüğü; optimal izolasyonu, çok çeşitli kullanım imkanlarıyla birleştirmektedir. Şişirilebilir yan ve üst hava yastıkları yükleme boşluğunu hava geçirmeze yakın şekilde izole etmektedir. Böylece bu model soğuk hava depoları, gıda depoları ve ecza depoları gibi ısı izolasyonunun önemli olduğu depolama alanlarında kullanılabilecek en efektif ve önemli yükleme çözümüdür. Yaz sıcağı, kış soğuğu, rüzgar, toz, yağmur ve böcekler kesinlikle depolama alanına giremez. Şişirilebilir Yükleme Körükleri, olumlu bir yan etki olarak enerji tasarrufu da sağlar. Montaj kolaylığıyla en efektif çözümü size sunmaktadır. Toplamda 3 parçadan oluşur. Fabrika, depo, antrepo, lojistik depolama alanlarında enerji tasarrufu ve ürün maliyeti açısından en optimal üründür.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. & Alfadoor Industrial Door Systems
Web Tasarım: Akademi Grafik 

 • Çamçeşme Mh.Coşkun Sk. No:12/1 Lider Plaza Kat :2 (Divan Asia Otel Arkası) Üstkaynarca Pendik/İstanbul
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.