Tır Yükleme Rampası

Mekanik veya hidrolik olarak iki ana tipi bulunan yükleme rampası, binaların depo alanı ile nakliye aracı arasında köprü vazifesini yürütür. Yüklenilecek aracın tipi, yüksekliği, indirme-bindirme alanının yoğunluğu ve binanın fiziksel yapısı kriterlerine göre yükleme rampası da değişkenlik göstermektedir.

 • Tır Yükleme Rampası Fiyat
  Tır Yükleme Rampası Fiyatlari
  Tır Yükleme Rampasi Ölçü
  Tır Yükleme Rampası Ölçüleri
  Tır Yükleme Rampası
  Yükleme Rampa Fiyat
  Yükleme Rampası Ölçüleri
  Yükleme Rampası Fiyatları
  Yükleme Rampası Fiyat
  Yükleme Rampa Ölçüleri
  Yükleme Rampa Fiyatları
  Yükleme Rampa Ölçü
  Teleskopik Rampa
  Yükleme Rampası Tır Fiyat
  Kaliteli, Ekonomik Yükleme Rampası
 •  

  pdf

Menteşeli dilli rampalar, teleskopik dilli rampalar, ısı izolasyonlu rampalar ve mekanik yükleme köprüleri, kullanım alanları ve özellikleri farklı yükleme rampası çeşitleridir. Bunlardan menteşeli dilli rampalar sanayi bölgelerindeki uygulamalarda kullanılır. Teleskopik dilli rampalar bu yükleme rampaları içerisinde her türlü zorlu yükleme şartına uygun olarak en esnek yapıdaki rampadır. Aktarılacak malzemenin ısı yoğunluğuna göre nakil esnasında tüm ısı türlerinin taşıma alanına girmesine mani olan ısı izolasyonlu rampalar % 75 oranında tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Mekanik yükleme köprüleri ise uzun körüklere göre dizayn edilen ve gerektiğinde ray üstünde kayarak nakil işleminin güvenliğini sağlar niteliktedir.

Yükleme Rampası Ölçüleri

Endüstriyel alanlarda, gıda sektöründe ve her türlü malzemenin taşınması sırasında büyük kolaylık sağlayan yükleme rampası ölçüleri, binaların niteliği, taşınacak malın ağırlığı, ısı yalıtımı ihtiyacı ve aracın tipine göre değişkenlik göstermektedir.

Müşterilerimizin taleplerine göre en fazla sipariş edilen ve ihtiyaç duyulan yükleme rampası ölçüleri, genişliği 2000 mm, uzunluğu 2500 mm ebatlarında olandır. Tabi doğal olarak kullanım sırasındaki çeşitli ihtiyaçlara göre genişliği 2200 mm olan ve uzunluğu 3000 mm ile 3500 mm olabilen yükleme rampası ölçüleri de en çok talep edilenler arasındadır.

Yükleme Rampası Fiyatları

Zeminden yüklenen malzemenin nakil aracına sevkini sağlayan yükleme rampası fiyatları, firmamızın ticari prensipleri gereği firmaların fazla zorlanmayacağı seviyelerde tutulmaktadır. Kaliteli yükleme rampalarını en uygun fiyatlarla alabilmek için en doğru yerdesiniz.

Zeminle araç arasında 6 tonluk kaldırma kapasitesi ile en ağır yüklerinizi indirebilmenizi sağlayan yükleme rampaları, indirme ve bindirme faaliyetlerinizi hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar. Yükleme rampası fiyatlarını ve türlerini incelemek için internet sitemizde gezinebilirsiniz.

Tır Yükleme İndirme Rampası

Günümüzde karayolu taşımacılığında en fazla kullanılan araçların başında gelen tırlara yük indirip bindirirken tır yükleme rampasından faydalanılmaktadır. Forklift aracılığıyla yapılan yüklemelerin zaman alması ve her türlü yükün bu yöntemle bindirilememesi tır yükleme rampasının önemini ortaya koymaktadır. Aynı anda birkaç ton ağırlığında yükleri indirip bindirmenizi sağlayarak zamandan da tasarruf etmenizi ve işlerinizi rayına koymanızı sağlamaktadır.

Firmamızın tır yükleme rampası ve diğer yükleme rampalarını incelemek için web sitemizden faydalanabilirsiniz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak teklif alabilir, toplu alımlarınız için ihale şartnamelerinize uygun hizmet alabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Alfa Door Yükleme Rampaları, ürünlerin depolama alanı ile araç arasında güvenli ve sorunsuz bir şekilde aktarılması için arada köprü görevi görmektedir. Yükleme Rampalarında farklı depolama ve yükleme alanları için her yükleme tipi ve araca uygun rampalarımız mevcuttur. Yükleme Rampaları, nakliye lojistiğinde hızlı yükleme ve boşaltma yapmak için vazgeçilmez çözümlerdir. TIR ile rampa arasındaki boşlukları dolduran yükleme rampaları bu şekilde yükseklik farklarını dengelemektedir. Platform ve kenarı kaymayı engelleyici çelikten yapılmıştır ve her türlü yükleme durumuna uygundur.

Hidrolik Yükleme Rampaları, yükleme yapılacak alan ile araç arasındaki yükseklik farklarını gidermek için kullanılan yükseklik ayarlayıcı yükleme sistemleridir. Kullanılacağı alana göre menteşeli, teleskopik, dik ve seyyar modelleri tercih edilebilmektedir.

Tır Yükleme Rampası; fabrika, depo, antrepo gibi yükleme ve boşaltmanın yoğun olduğu alanlarda, yer tasarrufu sağlayan, iç veya dış ortamda kullanılabilen, işletmeye zaman tasarrufu sağlayan yükleme alanında az yer kaplamasından dolayı da büyük işlevsellik sağlayan sistemlerdir. Hidrolik ve mekanik seçenekleri vardır.

Alfa Door Yükleme Sistemleri; Menteşeli Yükleme Rampası, Teleskopik Yükleme Rampası, Dik Yükleme Rampası, Seyyar Yükleme Rampası ve geniş ürün yelpazesiyle işletmeniz için en doğru çözümü ve en efektif yükleme sistemini uzman ekibiyle size sunacaktır.

Alfa Door Yükleme Rampaları, farklı araç ve depo yüksekliklerini en uygun şekilde balans etmek amacıyla kusursuz çözümler sunar. Böylelikle tek bir yatay hareket ile kolayca yükleme ve boşaltma yapılabilir. Üstün tasarımı sayesinde eğilme dayanımı yüksek platform ile dayanıklı sac konstrüksiyonu sayesinde, düzensiz yüklenmiş kamyonlar bile kolayca dengeli bir şekilde yüklenebilir.

Alfa Door Yükleme Rampaları, 2 adet emniyetli kaldırma pistonu ve 1 adet dil pistonu ile her koşulda en verimli kullanım sağlar, en optimal kullanım ve en üstün güvenliği sunar. Yükleme rampalarımızda olası kaza durumları için pistonlarda acil durdurma ventilleri kullanılmıştır. Bu koruma sistemi acil durumlarda rampayı en hızlı şekilde korumaya alır. Yükleme veya boşaltma yapılan bir aracın istenmeyen şekilde hareket etmesi durumunda rampalarımızın bu özelliği olası kazaları önlemede çok önemlidir. Alfa Door Yükleme Rampaları işletmeniz için her yükleme durumunda en doğru ve en efektif çözümü size sunar.

Alfa Door Yükleme Rampaları en yüksek dayanıklılık ve en yüksek emniyet standartları dikkate alınarak, üstün Alman kalitesi ve mühendisliğiyle, uzun ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirilmiş güvenli ürünlerdir. Yıllık  periyodik bakımları yapılmaktadır.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. & Alfadoor Industrial Door Systems
Web Tasarım: Akademi Grafik 

 • Çamçeşme Mh.Coşkun Sk. No:12/1 Lider Plaza Kat :2 (Divan Asia Otel Arkası) Üstkaynarca Pendik/İstanbul
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.